slideshow slideshow slideshow slideshow

Rodinné lyžování na Sternsteinu jen 20 minut autem!

Srdečně Vás vítáme na Sternsteinu, v útulném lyžařském středisku s přátelskou rodinnou atmosférou a česky hovořícími lyžařskými instruktory i personálem v restauraci.

Sjezdové tratě na Sternsteinu jsou  vhodné pro lyžaře a swnoboardisty každého věku a všech stupňů dovedností.         U nás si přijdou na své rodiny s dětmi, začátečníci, zkušenější lyžaři i snowboardisté.

CENÍK                    KUDY DO AREÁLU                             

Máme pro Vás připraveny 3 kvalitně zasněžované a upravované sjezdové tratě lehké až střední náročnosti o délce 1550 až 1850 m, ze kterých se Vám naskytne nádherný výhled do okolní krajiny.

 

Rodiny s malými dětmi nejvíce ocení nové dětské hřiště ELEFUNTASIA s pohodlným 179 m dlouhým pojízdným kobercem, pohádkovým hradem a „sloní“ výcvikovou sjezdovkou, na které zvládnou Vaše první krůčky na lyžích.

Na sjezdovky Sternsteinu Vás bez velkého čekání vyveze pohodlná kabinková a 6sedačková lanovka, která na nástupu a výstupu bezpečně zpomaluje.

Sjezdové tratě a přepravní zařízení na Sternsteinu

Naše sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře a snowboardisty všech věkových kategorií. Celkem si u nás zajezdíte na 4 tratích
o celkové délce 5 km. Zatímco atraktivní červené tratě Slalomhang a Standardabfahrt prověří Váš lyžařský um, rodiny
a začátečníci si užijí na téměř 2 km dlouhé a příjemné sjezdovce Schlepplifthang plynule přecházející v rodinnou Familienabfahrt.

1 - Standardabfahrt 1600 m - červená
2 - Schlepplifthang 800 m - červená
3 - Familienabfahrt 1050 m – modrá
4 – Slalomhang 1550 m - červená

Všechny sjezdovky jsou pokryté moderním zasněžovacím systémem, který garantuje sněhovou jistotu od prosince do konce března!

Parkování na Sternsteinu je zdarma a přímo u pokladen.

SKIAREÁL STERNSTEIN A HOTEL AKTIV*** SE TĚŠÍ NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU.